Volejbalový turnaj čtyřek - 3.ročník (2008)

Jak je již zvykem na tento turnaj kde se účastní 4 hráči 2 ženy, dámy povinné může být i více, se družstva často přihlašují internetovými stránkami, jsme očekávali hojnou účast družstev. Jelikož již před zahájením bylo přihlášeno cca 10 týmů. Toto bylo podpořeno velkým zájmem hráčů z nedalekého okolí. Bohužel hráčky cca 5–6, které účast předem přislíbily, necelý týden před začátkem turnaje odřekly z mě nepochopitelných důvodů. Oni vědí že? ŽBK!

Tak to jen na okraj k účasti družstev. I přes tuto nepříjemnost se sešlo celkem 14 týmů, což je zatím největší účast v historii turnaje.

Po dlouhém váhání o rozčlenění družstev se nakonec ujal model 3 skupin bez rozdílu výkonnosti, z každé skupiny postoupily do dalších bojů dle umístění první, druzí, třetí?

Turnaj začal dle naplánovaného časového harmonogramu, po slavnostním nastoupení a zahájení mohli začít urputné klání na hřišti. Z počátku bylo na některých týmech vidět, že se sehrávají a hledají své silné stránky. Kolem oběda bylo objednáno centrální zalévání kurtů, což většina týmů využila k rychlému občerstvení a doladění taktiky pro další boje. Po krátké občerstvovací pauze se opět mohlo začít pilně hrát.

Kolem druhé hodiny bylo již ve skupinách jasno z jakého místa kdo postoupí. Do finále se dostaly týmy Lipi-Team, Kohinor a Pokročilí tyto tři týmy si to rozdaly o umístění na bedně. Finálová skupina nabídla pěkný volejbalový zážitek ? nejlépe si celý turnaj vedl domácí tým Kohinor (Petr Macháček, Petra Novotná ? Macháčková, Otta Hřebíček, Marcela Hřebíčková) a po zásluze v celém turnaji zvítězil.

Po nástupu všech zúčastněných týmů byly vyhlášeny nejlepší týmy a také jedinečné ocenění KVĚTINKA turnaje, které si odnesla hráčka z Lipi-Teamu Ilona Krásná a KOŘEN turnaje jež si zasloužil hráč z Třešní Tomáš Holeček.

Poté následovalo, jak je již zvykem focení do kroniky a pozvolné přesunutí na místní barové sezení. Jak bylo avizováno v pozvánce slíbili jsme zpívání s kytárkou, které díky Petrovi Danielovi bylo velmi zdařile a již od brzkých odpoledních hodin realizováno. Petře díky.

Nastal čas oslavování a veselení i k nastalé situaci, která se přihodila Dandovi, narodila se mu totiž dlouho očekávaná dcérečka Deniska ? gratulujeme. Tuto zprávu jsme náležitě využili a donutili Dandu k u něj nezvyklému počínání rozlévání kořalky a to i ve větším množství než je malé. To bylo pro některé účastníky párty impulsem, aby ze sebe vydali i to poslední co v nich z bylo z předchozích lítých bojů na hřišti. Některé vyluzované zvuky jen opravdu vzdáleně připomínaly zpěv možná Huronský, spíše bych řekl kvílení, skučení, vytí? Tato přátelská atmosféra nám vydržela až do brzkých ranních hodin, někteří vytrvalci vydrželi až do ranního rozbřesku na baru nebo v jeho blízkém okolí.

Všem zúčastněným týmům díky za účast a věřím, že další ročník bude opět pestřejší o další zúčastněná družstva.

Díky pořadatelům, kteří to mnohdy nemají lehké Díky.

Na čtvrtém ročníku čtyřek AHOOOJ.

Výsledky turnaje

1. místo - KOHINOR